top of page

PAKALPOJUMA NOTEIKUMI

Paldies, ka apmeklējat mūsu mājaslapu www.splashforhome.com (turpmāk tekstā „internetveikals”). Zemāk minētā informācija ir sagatavota, lai Jums nodrošinātu patīkamu iepirkšanos Splash for home veikalā. 

LIETOŠANA

Lai izmantotu šo mājaslapu un iegadātos Splash for home produktus, Jums jāizlasa, jāizprot un jāapstiprina lietošanas noteikumi. Mājaslapas īpašnieks ir Splash For Home, adrese Mazā Rencēnu iela 12, Rīga, Latvija.

Ja Jums radušies jebkādi jautājumi saistībā ar lietošanas noteikumiemi rakstot e-pastu uz hello@splashforhome.com.

Ja vien nav norādīts citādi, viss saturs, kas publicēts mājaslapā ir Splash For Home privātīpašums. Visas tiesības ir aizsargātas.

VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

Ja patērētājs, izmantojot mājas lapas starpniecību iegādājas preces/pakalpojumus, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

Šie lietošanas noteikumi attiecas uz visiem darījumiem, kuros Jūs iesaistāties ar Splash For Home  (turpmāk tekstā „ Splash For Home  ”, „mums” vai „mēs”). Veicot pasūtījumu, Jūs automātiski piekrītat mūsu lietošanas noteikumiem.

 

PASŪTĪŠANA

Interneta veikalā pārdoto produktu cenas un specifikācija ir norādītas blakus produktiem veicot parametru izvēli.

Lai veiktu pasūtījumu, pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un izvēlēties piemērotāko piegādes veidu. Pasūtījuma kopējās izmaksas ar piegādi pēc tam tiek parādītas uz ekrāna. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu.

VECUMA IEROBEŽOJUMI

Vecuma ierobežojumi Lai iepirktos Splash for home interneta veikalā, Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam. 

MATERIĀLU KRĀSA

Mēs esam darījuši visu iespējamo, lai pēc iespejas precīzāk attēlotu mājaslapā piedāvāto produktu krāsas un tekstūru. Neskatoties uz to, krāsas, ko Jūs redzat būs atkarīgas arī no Jūsu datora monitora izšķirtspējas, tādēļ nevaram garantēt, ka Jūsu monitora attēlotās krāsas būs precīzas.

 

NORĒĶINU IESPĒJAS

 

Norēķinu valūta vietnē ir eiro. Pirkumu iespējams apmaksāt ar bankas pārskaitījumu vai izvēloties kādu no maksājumu metodēm, ko nodrošina maksājumu platforma stripe.com, “Stripe Payments Europe” Ltd: 

•     Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor

•     Visa/Mastercard karšu maksājumi

Personas dati, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, tiek nodoti licencētai maksājumu iestādei  “Stripe Payments Europe” Ltd.

Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

PIRCĒJA PERSONAS DATU APSTRĀDE

Internetveikals apstrādā tikai tos personas datus, kurus pircējs ir ievadījis pie preču pasūtīšanas, kā piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts u.c.

Internetveikals nodod personas datus transporta pakalpojumu sniedzējam/iem, lai nodrošinātu preču piegādi.

Ja Jūs esat nepārprotami piekritis saņemt mūsu mārketinga paziņojumus, tostarp jaunumus, mēs laiku pa laikam varam sazināties ar Jums nosūtot informāciju par mūsu pakalpojumiem un jaunākajiem piedāvājumiem. Šajā nolūkā mēs varam apstrādāt Jūsu e-pasta adresi, kuru norādījāt, pierakstoties mārketinga komunikācijai. Pircējam ir iespēja atteikties no mārketinga paziņojumiem, paziņojot par to mums, rakstot uz hello@splashforhome.com

STRĪDU IZŠĶIRŠANAS KĀRTĪBA

Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus.

Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstaprēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju (patērētāju) un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā.

Pircējam ir tiesības vērsties arī Eiropas Savienības strīdu izšķiršanas iestādēs.

NOTEIKUMU IZMAIŅAS

Splash for home var periodiski izmainīt šos noteikumus, iekļaujot jaunas, iepriekš neparadzētus un neiekļautus lietošanas noteikumus. Visas izmaiņas tiks publicētas mājaslapā.

Turpmāk, apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat visām noteikumos veiktajām izmaiņām. Lūdzu ņemiet vērā, ka šie noteikumi attiecas tikai uz Jūsu sniegto informāciju mūsu mājaslapā. Ja Jums rodas jebkādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni.

Contact
bottom of page