top of page
SPLASH-94.jpg

PIEGĀDES NOTEIKUMI

 

Preces tiek piegādātas uz valstīm visā pasaulē. Iegādātās preces tiek piegādātas izmantojot Omniva pakomātus, Venipak pakomātus vai DPD PickUp punktus, kā arī Ekspress pasts piegādēm Eiropā. Visas nodevas un nodokļus, kas jāsamaksā, lai saņemtu sūtījumu piegādes galamērķī ir jāsedz Pircējam. 

Piegādes izmaksas tiek parādītas, pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Iegādātās preces tiek nogādātas Pircēja norādītajā adresē atkrībā no izvēlētā piegādes veida un valsts, uz kurieni preces tiek sūtītas vidēji 3-7 darba dienu laikā, pēc pasūtījuma izgatavošanas, kas ilgst aptuveni divas nedēļas (lūdzam ņemt vērā, ka sestdienās, svētdienās un Latvijas Republikas Valsts svētku dienās pasūtījumi netiek piegādāti). Izņēmuma gadījumos mums ir tiesības nosūtīt preces līdz 45 kalendāra dienām, par to informējot klientu.

Ja prece nav noliktavā, tā tiks nosūtīta pēc izgatavošanas. Ražošana ilgst līdz 3 nedēļām.

Piegādes cenas Piegāde Latvijā bezmaksas. Piegāde Iagunijā no 4.00 € Piegāde Lietuvā no 4.00€ Piegāde EU (izņemot Latvijā) 15.00€ - 32.00€. Splash For Home nav atbildīga arī par muitošanas procedūrām. Par sūtījumiem uz citām valstīm, sazinieties rakstot mums uz hello@splashforhome.com

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Splash For Home komanda cenšās apmierināt katra pircēja vēlmes un darīs visu, lai saņemat rezultātu kuru esat gaidījis. Ja tomēr Jūs neesat apmierināti ar pirkumu, Jums ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža. Atteikuma tiesības nav piemērojamas, ja Pircējs ir juridiska persona.

Lai izmantotu 14 dienu atteikuma tiesības, preces drīkst būt tikai atvērtas, bet ne izmantotas, patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Ja preces tiek nepiemēroti uzglabātas vai bojātas, vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts, internetveikalam ir tiesības samazināt atmaksājamo summu atbilstoši preces vērtības samazinājumam.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums jāsazinās, rakstot e-pastu uz hello@splashforhome.com Sūtīšanas izmaksas sedz pircējs.

Pircēja pienākums ir bez kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc saziņas rakstiski ar internetveikalu, atdot Pārdevējam Preces. Pēc atpakaļ nosūtīto preču saņemšanas internetveikals nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā, atmaksā visus no pircēja saņemtos maksājumus pamatojoties uz Distances līgumu.

Pārdevējam ir tiesības aizturēt maksājumu līdz brīdim, kamēr nav saņēmis no Pircēja Preces vai preču atgriešanas apliecinājumu. Ja pircējs ir izvēlējies citu sūtīšanas veidu nekā lētāko internetveikalā piedāvāto sūtījumu veidu, internetveikalam nav pienākums kompensēt pārsniegtās sūtījuma izmaksas.

Internetveikals nav atbildīgs par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, vai cita veida neizpildi, kas radusies tādu apstākļu un šķēršļu dēļ, kuri ir ārpus internetveikala saprātīgas kontroles.

Internetveikals patur tiesības atteikties pārdot preces un pieprasīt preču atgriešanu no Pircēja, ja internetveikalā norādītā cena ir ievērojami mazāka par tās tirgus cenu kļūdas dēļ.

6. Patērētāja tiesības par līgumam neatbilstošu preci

Internetveikals ir atbildīgs par Pircējam pārdoto preču neatbilstību līguma noteikumiem vai trūkumiem kas radusies 3 mēnešu laikā pēc preču piegādes dienas klientam, vai bijusi piegādes brīdī, ja šāds pieņēmums nav pretrunā ar lietas īpašībām vai trūkumu. Pircējam ir jāinformē Pārdevējs par preču neatbilstību nekavējoties, bet ne vēlāk kā 1 mēneša laikā pēc tās konstatēšanas, t.i., jāiesniedz sūdzība. Pircējs var iesniegt sūdzību, sazinoties ar internetveikalu, rakstot uz hello@splashforhome.com

Internetveikals nav atbildīgs par defektiem, kas radušies pēc preču piegādes Pircējam. Ja iegādātajām precēm ir trūkumi, par kuriem ir atbildīgs Pārdevējs, Pircējam ir tiesības pieprasīt preču trūkumu novēršanu vai apmaiņu pret jaunām precēm bez maksas .

Ja preces nav iespējams labot vai nomainīt, Pārdevējs atdod Pircējam visus Distances līgumā paredzētos maksājumus. Pārdevējs uz patērētāja sūdzību sniedz rakstisku atbildi 15 dienu laikā.

Contact
bottom of page